Remax Bursa İletişim Bilgilerimiz mesai saatleri içerisinde ofisimizi veya cep telefon numaramızı arayabilirsiniz.

RE/MAX AMBİANCE

BURSA

MEHMET BURAK

Remax Ambiance BURSA ofisinde gayrimenkul danışmanı olarak sizlere hizmet vermekteyim. Ofisimize alttaki adres den ve telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
Sizin Gayrimenkul Danışmanınız Mehmet BURAK 'a Alttaki cep telefonundan ve mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ofis Adres: Üçevler Mah. 70. Sokak No:1/24 
Nilüfer / Bursa

Ofis Telefon: +90 0224 888 08 08

Ofis Mail: info@remaxambiance.com


BİZE ULAŞIN

Gayrimenkul almayı, satmayı ya da kiralamayı düşünüyorsanız
ücretsiz keşif ve ön görüşme için bizimle iletişime geçin!

Remax Bursa Emlak Danışmanlık

İnsanlar arsa, ev ve işyeri gibi emlak ürünlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu emlak ürünlerini satın almak veya kiralamak amacı ile arayışta bulunurlar. Tam bu noktada emlak danışmanlıkları devreye girmektedir. Çünkü şehirler artık daha büyük ve gayrimenkuller eski şehir yapılanmalarına göre daha fazla olması sebebi ile istenen özellikte ki gayrimenkulleri bulmak için bir emlak danışmanlığı gerekmektedir. 

Remax BURSA İletişim

Bursa emlak danışmanlık denildiği zaman ilk akla gelen Remax Gayrimenkul olmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterinin kiralamak veya almak istediği gayrimenkul şartlarına uygun yerler gösterilerek ve tanıtılarak müşterinin arayışta olduğu gayrimenkulü hızlı şekilde bulmasına olanak sağlamaktayız. Kiralama veya satın alma işlemlerinin tamamı tarafımızca yürütülmektedir. Tüm ilgili mevzuat uygulamaları gerçekleştirilerek satın almak, satmak veya kiralamak istediğiniz gayrimenkulleri çok hızlı bir şekilde devir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bursa Satılık ve Kiralık Daire

Bursa’da daire arayışında bulunan kişilerin ilk ziyaret etmesi gereken kurumlardan birisi biziz. Geniş ağ yapımız ile şehrin her tarafında bulunan dairelerimiz bulunmaktadır. Geniş olan ağ yapımız sayesinde sizlerin istemiş olduğu konsept ve yapıya sahip daireyi bulmanızı hızlıca ve güven içerisinde sağlıyoruz. Bursa satılık ve kiralık daire için birçok farklı emlak danışmanlık büroları bulunmaktadır, ama bu bürolardan yapacağınız alım ve satım işlemlerinde sorunlar yaşayabilir ve istemiş olduğunuz konsept ve yapı şekline sahip gayrimenkul bulamayabilirsiniz. Bu sebeple muhakkak bizimle iletişime geçerek istediğiniz tasarımda olan evleri hızlı, kolay ve güven içerisinde kiralama ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Bursa Satılık ve Kiralık İş Yeri

İş yeri arayışında bulunurken kişiler yapmak istedikleri işlere uygun olan olanak ve alan tasarımına sahip yerleri hızlı bir şekilde bularak buraları kiralamak veya satın almak ister. Bursa satılık ve kiralık İş yeri arayışında olanlar yapacakları yatırımın karşılığını bulup, bulamayacağını öğrenmek ve iş yerlerin konumuna dair sizlere bilgi aktarımında bulunacak olan personellerimiz ile doğru konum ve tercihte bulunarak iş yeri kiralama veya satın alma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Size danışmanlık yapacak olan çalışanımız mevzuat ve diğer bilgilere hâkim olması sebebiyle devir veya kiralama işlemleri çok hızlı bir şekilde neticelendirilerek gerçekleştirilmektedir.

İhtiyaclarınızı en kısa sürede bulan işin uzmanları ile tanışmaya hazırmısınız o zaman Remax Bursa İletişim sayfamızdaki bilgilerden bizlere ulaşın.