Evinizi Satmak İstiyorsanız Formu Doldurup Bize Göndermeniz Yeterli.

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Remax BURSA iletişim

Sayın Gayrimenkul Sahibi

Öncelikle burada yer alan bilgilerin, gayrimenkulünüzün satışı ile ilgili aklınıza takılan sorularınızdan bazılarına cevap bulmakta size yardımcı olacağını biliyorum.

Bugünkü piyasa koşullarında mülkünüzün satışında size en iyi fiyatı sağlayabilecek, profesyonel ve kaliteli hizmeti sunmaya tamamen kararlı bir gayrimenkul profesyoneli ile çalışacağınıza sizi temin ederim.

Mehmet BURAK’ın müşterileri yoktur, uzun soluklu dostları vardır. Bu nedenle temel ilkem; geleceğe dönük güven ve dostluk temeli oluşturarak tüm yaşamımız boyunca birlikte çalışabilmek olacaktır…

“Güçlü nedenler, güçlü hareketler yaratır.”
Shakespeare

Benim hayatımdaki en güçlü nedenim huzur ve güveni ailem ve dostlarımla paylaşabilmektir. Bunları başarmamın en anlamlı ve en güzel yolunun, çevremde huzur ve güveni tesis etmekten geçtiğini öğrendim.

Satışın tamamen güvene dayalı, keyifli yolculuğunda, sizin gayrimenkulünüzün en başarılı şekilde ve değerinde satılması benim için en büyük mutluluktur.

Bu meslekteki başarım, tüm dostlarımın mutlak memnuniyetine bağlıdır.
Gayrimenkul satışının huzurlu, mutlu ve güvenli sürecinde sizinle buluşmak üzere…

Sevgi ve saygılarımla,

MEHMET BURAK

Gayrimenkul Danışmanı

Gayrimenkul Satışıyla ilgili Sık Sorulan Sorular ?

Branda ve tabela haftanın 7 günü 24 saat boyunca iş yapan tanıtım araçlarıdır. Pasif müşterileri yakalamak açısından önem taşımaktadır. Şunu düşünün, sizin gayrimenkulünüzü almaya hazır ancak aktif olarak arama yapmayan bir kişi sizin mülkünüzün önünden geçiyor..Branda ya da tabela var ise bu alıcı adayını satışa dönüştürmek mümkün, branda yok ise bu satış kaçırılır.

Bazı gayrimenkullere talep yüksektir, bazı sitelerde insanlar akrabaları veya tanıdıkları için satılık ya da kiralık yer arıyorlar ancak bulamıyorlar. Böyle bir yerin satışı için çok fazla pazarlama yapmaya gerek olmuyor. Dairenin satışa çıktığının duyulması yeni müşteriyi getirmeye yetiyor. Böyle bir durumda düşük komisyon alan bir emlakçı ile çalışmayı tercih edebilirsiniz, ya da sahibinden kendiniz satabilirsiniz. Ancak satmak istediğiniz gayrimenkul bu sınıfa girmiyor ise güçlü ve etkili pazarlamaya ihtiyacı olabilir. Bu durumda profesyonel bir Gayrimenkul Danışmanı ile çalışmak faydalı olacaktır.

Çalışacağınız emlak markası ne kadar yaygın ise, ne kadar çok ofisi ve çalışanı var ise o kadar çok alıcı adayına ulaşma şansınız artacaktır. Kurumsal markalar danışmanların ortak çalışmalarını, birbirlerine müşteri getirmelerini teşvik ederler ve kolaylaştırırlar.

Diğer yandan seçeceğiniz emlak zinciri kadar gayrimenkul danışmanı da önemli. Yaygın bir zincirin kötü bir temsilcisi ile çalışmaktansa, az yaygın bir zincirin iyi temsilcisi ile çalışmak daha faydalı olacaktır.

Olur, ancak bu durumda alıcılarınız da sınırlı olur ve satış fiyatınız da düşük olabilir. Önemli olan satış yapıldığında cebinize ne kadar para gireceği. Düşük bir fiyattan komisyonsuz satışı mı tercih edersiniz, yoksa komisyon düştükten sonra cebinize daha çok para girecek olan satışı mı?

Sizden komisyon ve yetki almayan emlakçı pazarlama için zaman ve para harcamaz, portföyü başka emlakçılar ile paylaşmaz. Bu durumda alıcı adayınız az olur, pazarlık gücünüz azalır, mülk ya düşük fiyat ile satılır, ya da satılmaz.